poniedziałek, 4 czerwca 2012

Wielki finał: Warszawa Stadion

Dworzec Warszawa Stadion, przy Stadionie Narodowym, został przebudowany całkowicie, podobnie jak sam stadion. Dlatego pierwszą rzeczą, którą spotykamy, idąc do niego, jest widok bułgarsko-wietnamskiego targowiska.


Wygląda znajomo? Przypomina się Jarmark Europa? :-). Cóż, kapcie góralskie i chińskie majtki na pewno przydadzą się kibicom, nie da się ukryć. Szkoda, że wietnamskich knajp już tu nie ma. Poniżej jeszcze ujęcie z widokiem na Stadion Narodowy. Ślicznie, nieprawdaż?

Trzeba jednak przyznać, że sam przystanek Warszawa Stadion jest bardzo ładny. Chyba najładniejszy ze wszystkich tych odnowionych dworców.Świetny patent to biało-czerwone szybki. Kolory jednak dodają dużo uroku dworcom, przez to nie jest to kolejna szklano-metalowa konstrukcja.Dziwi mnie tylko, dlaczego nie przesunięto tego dworca nieco w stronę ul. Targowej, bo jednak wciąż - podobnie jak sporo warszawskich przystanków - ma on tę cechę, że nie jest dokładnie w tym miejscu, gdzie by się łatwo przesiadało na cokolwiek, no ale cóż - nie można mieć wszystkiego.

No i dobrze, że jest gdzie kupić skarpety za 3 zł. Polecam :-).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...