niedziela, 11 grudnia 2011

W Azji na drodze

Mam trochę zdjęć z różnych wyjazdów, których nigdy nawet specjalnie nie przejrzałem. Trochę z nich powrzucam, bo niektóre rzeczy są ciekawe. Dziś o drogach.

W Azji na drogach jest malowniczo. Bogactwo środków transportu zawsze zadziwia, ale przede wszystkim też spryt ludzi, którzy są w stanie upchnąć masę dobytku i siebie na zupełnie wszystkim, co tylko ma koła.

Jak na przykład tutaj.


...albo tutaj.


Tu warto zwrócić uwagę na fakt, że na pudłach wciąż udało upchnąć się ludzi.


To zdjęcie już kiedyś wrzucałem, ale nie mogło go tu zabraknąć. Żywe świnie na motorze mają się całkiem nieźle.


Czasem na ulicy można spotkać słonia. Gorzej, jak jest korek, i nie da się go wyprzedzić.


Ile osób zmieści się na jednym motorze? Tutaj na zdjęciu są trzy, ale to żaden wyczyn. Fajnie jest, jak jest sześć, tylko jakoś nie złapałem tego na zdjęciu. Ale nie to, żeby to był rzadki widok.


Motory to w ogóle fajna rzecz, tu na przykład można sobie przyjechać na motorze pod kościół na mszę. To trochę jak samochodowe kino w Ameryce.


No i oczywiście w tym wszystkim liczy się ilość. Morze motorów w Sajgonie to jest to, co sprawia, że przechodzenia przez jezdnię trzeba nauczyć się na nowo.


1 komentarze:

  1. świetne zdjęcia! te świnie na motorze to nie wiem, czy aż tak dobrze się czują ;)i widzę, że cywilizacja postępuje, już nie rowery tylko motory...

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...